Facebooki loosimine: looduslik pesupulber

Olin BioVegan Family e-poes juba varemgi ringi luusinud, kuid ostuni miskipärast mitte jõudnud. Siis aga nägin sõbranna juures sidrunheina pulbrit ja kuna perenaine oli tulemusega igati rahule jäänud, siis mõtlesin, et prooviks ka! Pulber sai tellitud ja kui kerge lavendliaroomiga puhta pesu masinast välja võtsin, siis kratsisin küll kukalt, et miks ma ometi varem pole looduslike pesuvahendite peale üle läinud? Miks ma pesen mingi Arieli keemiaga Poisikese riideid, oma ihupesu? Pesupulbriga, mis juba lõhnab nagu keemiavabrik.. Võh. Ühesõnaga parem hilja kui mitte kunagi. Kirjutasingi siis BioVegan Family Birgitile ning jagasin oma ideed pulbrit ka blogilugejatele tutvustada. Päriselt ka: nii head asja ei taha mitte üldse enda teada hoida! Birgit oli rõõmuga nõus ja loodan, et üheskoos saame veel inimesi loodusliku pesupulbri usku pöörata 🙂

Ehk et blogi Facebooki lehel saab BioVegan Family pesupulbrit võita! Vaata järgi 🙂

unnamed
foto: BioVegan Family

Siin natuke BioVegan Family sünniloost ja toodetest lähemalt:

“Oleme tervislike ja keskonnasõbralike põhimõtetega ettevõte, kelle eesmärk on pakkuda inimestele tervist hoidvaid ja naturaalseid tooteid. Oma toodetes kasutame vaid loodusliku päritoluga koostisosi, mis on ohutud nii inimestele kui keskkonnale. Meie tooteid ei ole testitud loomade peal.

Idee BioVegan Family pesupulbrist sai alguse siis, kui püüdsime oma perele leida sobivat pesuvahendit. Kuna ükski turul olnud looduslikest pesupulbritest meie allergilisele perele ei sobinud, tuli meil omal valmistada looduslike vahenditega ohutu pesupulber, mis sobiks ka allergikutele ja nahaprobleemidega inimestele. Saavutasime oma eesmärgi ja sooviksime ka kõigile teistele pakkuda seda maksimaalselt keemiavaba, kuid siiski ülitõhusat pesupulbrit. 

BioVegan Family tooted on loodusliku koostisega, ei sisalda parabeene, naftasaadusi ega sünteetilisi lõhna- ja värvaineid. BioVegan Family naturaalsed pesupulbrid on valminud käsitööna ning lõhnastatud kõrgeima kvaliteediga orgaaniliste eeterlike õlidega. Meie tooted sisaldavad ökoloogiliselt puhtaid koostisosasid. Oleme keskkonnasäästlikku mõtteviisi jälgides oma toodetesse valinud vaid kõige kvaliteetsemad toorained.

BioVegan Family tootevalikus on sidrunheina, lavendli, teepuuõli ning lõhnatu pesupulber.”

(info pärineb: http://www.bioveganfamily.eu)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s